محل تبلیغات شما

بحث حجاب دوباره به بهانه ای داغ شده خصوصا گروهی بنای مخالفت با حجاب اجباری را گذاشته و بعضا ادعای تدین هم دارند زیاد حرف نمی زنم دو سه تا روایت .
 رک و پوست کنده حجاب توسط پیامبر ابلاغ شده و اجباری است از طرف خود خدا ! 
  حالا اگر خدا پرست نیستیم دیگر هیچ!

* حضرت علی(علیه السلام): درآخر امان نی پیدا می شوند که خودنمایی می کنند، بی حجابند، از دین بیگانه اند، دنبال فتنه ها و هوس باز، پیروشهوات، شتابان به سوی لذت ها، حلال داننده گناهان و به دوزخ ابدی گرفتارانند.(من لا یحضره الفقیه ج3ص390)

و صد البته در کنار هر بی حجابی هم ایستاده است:

پیامبر (صلی الله علیه و آله) اگر زنی از در خانه اش خارج شود در حالی که خود را آرایش و خوشبو نموده است و همسرش به این کار راضی باشد، برای هر قدمی که زن برمی دارد خانه ای از آتش برای شوهرش ساخته می شود. (جامع الاخبار ص158)

*حضرت علی(علیه السلام) می فرمایند: من و فاطمه بر پیامبر وارد شدیم پس دیدیم حضرتدارند به شدت گریه می کنند، پس گفتم پدر و مادرم فدایت چه چیز شما را به گریهدرآورده، حضرت فرمودند: ای علی در شبی که مرا به معراج بردند دیدم نی از امتمرا در عذاب شدید و در آنجا از شدت عذاب آن ها به گریه افتادم، دیدم زنی را کهآویزان بود به موهایش و مغز سرش می جوشید و زنی را دیدم که گوشت بدن خود را میخورد و آتش از زیر او شعله ور بود و زنی را دیدم که با قیچی هایی از آتش گوشت بدنشقطعه قطعه می شد و.پس حضرت فاطمه عرض کردند ای حبیب من و نور چشم من به من خبربده که عمل این زن ها چه بوده که خداوند چنین عذابی برای آن ها قرار داده.

پیامبرفرمودند: ای فرزندان من اما زنی که به مویش آویزان بود(ومغز سرش می جوشید) پسهمانا او مویش را از نامحرم نمی پوشاند و اما زنی که گوشت بدن خود را می خورد زنیبود که در دنیا بدنش را برای نامحرم آرایش و زینت می کرد و زنی که با قیچی ها قطعهقطعه می شد زنی بود که خودش را به مردان عرضه می کرد.(عیوناخبارالرضا ج2ص10)

دلیل عقلی و منطقی و اجتماعی حجاب مفصل است و بحثش دراز اما اینجا قصدم اختصار بود نظر ها مختلف ولی همه ما در یک چیز مشترکیم و آن بندگی خداست منتهی بعضی سرکش و به دنبال هوای نفسیم و هزار توجیه برای گناهی که خوب می دانیم گناه است .

راستی مبارزه با حجاب مبارزه با فرمان خداست !

هویت یا ملیت ایرانی؟

سه عنصر اصلی قدرت ایران

شعر کردی کرمانشاهی

زنی ,ها ,حجاب ,ای ,حضرت ,پیامبر ,مبارزه با ,خود را ,زنی را ,و زنی ,با حجاب

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوشته های من tuhancircdif Gladys's info اپیلاسیون یزد - خانه اپیلاسیون یزد - ناخن کار خوب یزد - لیزر یزد - بهترین ارایشگاه یزد Suzanne's info polymer-guide conivora elciodedumb James's site هیئت زوّارالحسین علیهم السلام